کشف انباری بزرگ پر از دمپایی زنانه!!!

پوشیدن معمولی دمپایی فواید مختلفی دارد. اول، این بخش راحتی است. همچنین فشار روی پا و ساق پا را کاهش می دهد. با پوشیدن دمپایی مقدار مناسبی از خون در پاهای شما جریان می یابد. به طور مشابه، یک مطالعه جدید توسط دانشگاه بورنموث نشان می دهد که دمپایی در مدرسه می تواند نمرات دانش آموزان را بهبود بخشد.

دانش آموزانی که در کلاس درس دمپایی می پوشند معمولاً زودتر به مدرسه می آیند، دیرتر از مدرسه خارج می شوند و در طول کلاس بیشتر مطالعه می کنند. کودکان به همان اندازه آرام تر و پذیرای یادگیری هستند.

مدرسه ابتدایی فایندرن در ایست میدلند کودکان را به پوشیدن دمپایی در مدرسه تشویق می کند.

شما می توانید تنوع بیشماری از دمپایی زنانه را در سایت ما مشاهده بفرمایید.

پس از سوال، خانم تیچنر گفت: “ما همیشه در تلاش هستیم تا تجربه را برای دانش آموزان بهبود بخشیم. وقتی به تحقیق برخوردیم، آن را در یک کلاس آزمایش کردیم. ما پیشرفت های قابل توجهی در نحوه احساس و عملکرد دانش آموزان در کلاس پیدا کردیم.

بخوانید: آدیداس از زباله‌های اقیانوس کفش می‌سازد
در حین آزمایش، مردمک نیز احساس راحتی بیشتری می کرد. آنها احساس می کنند بیشتر در خانه هستند و با کلاس ها هماهنگی بیشتری دارند.

مثل هر چیزی، ما برای بعضی چیزها مخالفت می کنیم، در این مورد هم همین اتفاق می افتد. برخی از والدین در مدرسه نگرانی های خود را در مورد این سیاست ابراز کرده اند. آنها گفتند: “مدرسه کودکان را برای دنیای کار آماده می کند و لباس فرم بخش بزرگی از حفظ استانداردها است.”

آنها آن را باری از مزخرفات عصر جدید می دانستند. بنابراین اجازه نمی دادند سر کلاس دمپایی بپوشند.

خانم تیچنر گفت: «من فکر می‌کنم این تصور که باعث می‌شود بچه‌ها کمتر هوشمندانه لباس بپوشند یا برای موقعیت‌های رسمی آمادگی کمتری داشته باشند، یک تصور اشتباه است.»

«اگرچه دستورالعمل‌های یکنواخت جدید غیر اجباری بود. تقریباً همه دانش‌آموزانی که در مدرسه ثبت‌نام کرده‌اند ترجیح داده‌اند از کفش‌های بیرونی خود دمپایی بپوشند.»

بخوانید: ژاپن اولین کفش واقعیت مجازی جهان را اختراع کرد
ایده یونیفرم راحت تر در حال حاضر در سراسر اسکاندیناوی اجرا شده است. و از این رو، عملکرد تحصیلی در میان دانش آموزان سن ابتدایی به طور قابل توجهی بهبود یافت.

استفان هپل، محقق ارشد، گفت: «یادگیری بدون کفش برای همه نیست. اما داده‌های تحقیق سخت نشان می‌دهد که هزینه‌های تمیز کردن کمتر است، مبلمان طولانی‌تر دوام می‌آورند و با کف‌های تمیز، کمتر به آن نیاز دارید. این باعث صرفه جویی در پول می شود – و پیشرفت تحصیلی نیز بهتر است.

«آخرین جایی که یک کودک برای خواندن می‌نشیند، صندلی ایستاده است. ما متوجه شده ایم که 95 درصد از آنها در واقع روی صندلی در خانه نمی خوانند. وقتی آنها به تعطیلات می روند، دراز کشیده بخوانند. داشتن شرایطی در کلاس مانند شرایط خانه به این معنی است که پسران بیشتری در کلاس درس می‌خوانند.»