کارخانه تولیدی لوله پلی اتیلن کرمانشاه به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه ورشکست شد

از نظر شیمیایی بی اثر از پلیمریزاسیون اتیلن به دست می آید که نام خود را از آن گرفته است. این پلاستیک به دلیل قیمت پایین و سادگی در ساخت آن یکی از رایج ترین پلاستیک ها می باشد که سالانه حدود 50 میلیون تن در اروپا تولید می کند.

له خانواده ترموپلاستیک ها تعلق دارد، یعنی نوعی پلاستیک که در هنگام گرم شدن ذوب می شود و در هنگام سرد شدن سخت می شود.

این خصوصیات که نام این مواد را به آنها داده است، برگشت پذیر هستند. یعنی می توان آنها را چندین بار گرم کرد، شکل داد و سرد کرد.

موارد استفاده و کاربرد لوله های پلی اتیلن و لوازم جانبی

کاربردها و کاربردهای آن متنوع است. در مورد اروپا، کاربرد اصلی این لوله ها برای حمل و نقل آب در کارهای عمرانی (تامین، بهداشت و …) است. با این حال، این ماده همچنین اغلب در معادن، برای حمل و نقل فاضلاب، و در تولید و تامین گاز استفاده می شود.

علاقه فزاینده ای که آنها در این بخش برانگیخته اند به دلیل مزایای متعدد و منحصر به فرد  لوله های پلی اتیلن  و اتحاد آنها با استفاده از لوازم جانبی پلی اتیلن در مقایسه با موارد ساخته شده با سایر مواد سنتی است.

کاربردها و کاربردهای اصلی

مجرای آب آشامیدنی

این سیستم ها به طور خاص برای کاربرد در لوله پلی اتیلن کرمانشاه، هم در شبکه های آب آشامیدنی و هم شبکه های آتش نشانی طراحی شده اند که مقاومت و عمر مفید طولانی آنها را در شرایط سخت کاری تضمین می کنند.

مصرف خوراکی

لوله های پلی اتیلن به ویژه برای شبکه های توزیع آب برای مصرف انسان نشان داده شده است. تمام اجزای مورد استفاده در ساخت آن تمام کنترل های بهداشتی را گذرانده اند و طبق RD 140/2003 برای استفاده در مواد غذایی مجاز هستند.

علاوه بر این، طبق RD 865/2003، آنها به پیشگیری و کنترل لژیونلوز کمک می کنند.

خطوط لوله صنعتی

همچنین به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش و خوردگی، سهولت حمل و نقل و مقاومت مکانیکی و شیمیایی خوب، می توانند در فرآیندهای مختلف صنعتی، معدنی و شیمیایی نصب شوند.

آنها ایده آل هستند برای:

  • لوله های فضای باز برای مایعات و گازها
  • لوله های انتقال و دوز محصولات شیمیایی
  • پمپ های آب با غلظت بالای مایعات و جامدات به صورت معلق
  • آبیاری لنت های شیرابه
  • هدایت محلول های اسیدی و قلیایی
  • خطوط لوله کارخانه آب شیرین کن